tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA GOŚCIA

Sport szkolny 2007 - 2008

Sportowy rok szkolny 2007/08 zaczął się dla nas bardzo miłą informacją, którą ogłoszono na zawodach lekkoatletycznych. We współzawodnictwie medalowym zajęliśmy w zeszłym roku szkolnym 2006/07 II miejsce w punktacji medalowej!. Dziewczęta zajęły w swojej grupie II miejsce a chłopcy III! Jest to sportowy sukces - naszej młodzieży i ich opiekunów. W br. pracę nauczycielki wf. podjęła Joanna Chęś, odeszła natomiast Urszula Zielińska. Na etat "wuefisty" powrócił Radosław Lewiński.

W I rzucie Ligi Lekkoatletycznej dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy VI. Natomiast chyba po raz pierwszy w historii naszego sportu ostatnich lat zajęłyśmy I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W sztafecie biegły: Karina Zuchowa, Angelika Malina, Marta Koźmińska, Monika Bandyszewska, Magda Nowak, Anna Lebiedzińska, Agata Pranik, Lena Waćkowska i Anna Krawczyk. Dziewczęta startowały w tym roku w kolejnym Biegu Popiełuszki, zajęły II miejsce. (Opiekun Luiza Dryńska) W finale Mistrzostw Miasta w piłce ręcznej dziewcząt zajęłyśmy III miejsce. Grały: Natalia Lewandowska II d, Marta Bordoszewska (bramkarka) III d, Magda Kujawska I a, Angelika Malina I c, Aneta Górczyńska III d, Maria Dąbek III f, Anna Binięda III f, Anna Grzybowska III f, Iza Rączkowska III b, Magda Nowak III d i Agnieszka Stawicka III f.(Opiekun A. Myszkowska)

Ładnie wypadłyśmy w Mistrzostwach Włocławka w pływaniu. Najlepsi to: Kamil Piechocki - II miejsce stylem dowolnym na dystansie 100 m i Adam Barański - II miejsce stylem klasycznym na tym samym dystansie. Sztafeta chłopców 4 x 50 m: Kamil Piechocki - Jakub Specjalski -Adam Barański - Michał Bartczak zajęła II miejsce. Wśród dziewcząt I miejsce stylem grzbietowym wywalczyła Kasia Kurant, srebrny medal zdobyła Agnieszka Prylińska w tym samym stylu a III miejsce w "żabce" - Magdalena Nowak. Sztafeta w składzie: Kurant - Nowak - Grzybowska - Prylińska zajęła I miejsce w mieście wśród dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. (trener: A. Myszkowska)

W Licealiadzie Piłki Siatkowej Grali: Mariusz Wnukowski III f, Dariusz Woźniak II a, Rafał Warczygłowski I h, Michał Małas II a, Kamil Kuczyński II a, Patryk Fryzowski II c, Artur Matusiak II a, Mateusz Jeziorny II a, Adam Barański III a, Paweł Kozłowski II a, Artur Gałązkiewicz III a, Mateusz Steczkiewicz II b. Chłopcy zajęli II miejsce we Włocławku i III miejsce w półfinałach Rejonu (dawne woj. Włocławskie) Trener: Radosław Lewiński

W Licealiadzie Piłki Siatkowej sukces odniosły także dziewczęta. Pokonały "Ekonomika" i zajęły II miejsce w mieście. Powtórzyły sukces chłopców zajmując III miejsce w półfinałach Rejonu.. Grały: Monika Bandyszewska III f, Aleksandra Borkowska II f, Martyna Prosa I h, Agnieszka Fligiel I h, Anna Lebiedzińska I d, Justyna Sulikowska I c, Aleksandra Podolska I g, Katarzyna Kępińska I d, Agata Pranik II e, Lena Zakrzewska II g, Justyna Majchrzak III g, Marta Trafna III e, Magdalena Nowak III d. /Trenerki: Joanna Chęś i Wanda Wawrzyniak

W styczniu, pierwszy raz w historii szkoły odbyły się na miejskim basenie Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. Miejsca na podium zajęli: Katarzyna Kurant II d wygrywając wyścigi w stylach dowolnym i grzbietowym, Magdalena Nowak III d wygrywając w stylu klasycznym a w dowolnym i grzbietowym zdobywając srebro, Karolina Sawiuk III f była trzyecia w stylu klasycznym i dowolnym, Agnieszka Czynszak II d - srebro w stylu klasycznym, Justyna Och I f zdobyła brąz w stylu grzbietowym. Wśród chłopców najlepszy był Kamil Piechocki III f zajął dwa pierwsze miejsca w stylu dowolnym i grzbietowym, Michał Bartczak Ia wywalczył srebro w stylu grzbietowym a dwóch pozostałych stylach zdobył brąz, Adam Barański III a był drugi w stylu dowolnym, Piotr Klemiński III a był II w stylu klasycznym i III w stylu grzbietowym. Organizatorką zawodów była Anna Myszkowska przy współudziale Radosława Lewińskiego i Tomasza Ulanowskiego oraz uczennic klasy II d Pauliny Gontarek, Natalii Lewandowskiej, Dominiki Leśniowskiej, Sylwii Lipińskiej i Natalii Szczepańskiej.

Również w styczniu reprezentacja piłki koszykowej chłopców zajęła III miejsce w mieście i awansowała do Mistrzostw rejonu, plasując się także na III miejscu. W decydującym o awansie meczu grali: Wojciech Globas, Daniel Szałański, Mateusz Jeziorny, Przemek Szałański, Adam Barański, Tomasz Radziszewski, Krzysztof Górski, Kamil Ciarka, Rafał Brzeski, Przemek Lewandowski, Filip Długosz, Mariusz Wnukowski Opiekun: Tomasz Ulanowski.

W Mistrzostwach Miasta na Ergometrze Wioślarskim, które odbyły się 11.03.2008 r. Kamil Piechocki zajął I miejsce! Jest to ogromny sukces Kamila, tym bardziej że został pierwszym Mistrzem w historii szkoły w tej konkurencji. Chłopcy zajęli w tych zawodach IV m. (opiekun: Tomasz Ulanowski) Dziewczęta w zawodach na ergometrze zajęły III miejsce. Startowały w składzie: Ania Szepczyńska, III i, Kamila Lewandowska II g, Anna Lebiedzińska I d, Agnieszka Więczkowska I d. (opiekun: Luiza Dryńska).

W Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej dziewczęta w II rzucie zajęły I miejsce a po dwóch rzutach, jesiennym i wiosennym w punktacji generalnej II miejsce. (Opiekunki: Joanna Chęć, Luiza Dryńska)
Najlepsze wyniki w II rzucie uzyskały:

 • Anna Lebiedzińska - konkurencja: 100 m - miejsce II
 • Agata Pranik - konkurencja: 100 m - miejsce III
 • Magda Nowak - konkurencja: 400 m - miejsce I
 • Marta Koźmińska - konkurencja: 800 m -miejsce I
 • Patrycja Szląskiewicz - konkurencja: skok w dal - miejsce III

W sobotę 7 czerwca w IV LO zorganizowany został Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły. W Turnieju zagrali nasi chłopcy w składzie:

 • Bartosz Woźniak
 • Dariusz Pietrzak
 • Kamil Kuczyński
 • Michał Bartczak
 • Mariusz Wnukowski
 • Mateusz Jeziorny
 • Michał Małas

Zdobyliśmy Puchar zajmując III miejsce a nasz bramkarz Darek Pietrzak otrzymał statuetkę, jako najlepszy bramkarz Turnieju. (opiekun:
A. Myszkowska)

W ostatnich zawodach szkolnych - w siatkówce plażowej grali w tym roku:

 • Mariusz Wnukowski
 • Patryk Fryzowski
 • Kamil Kuczyński
 • Artur Matusiak

Para: Kamil Kuczyński i Artur Matusiak w zeszłym roku byli trzeci a w tym roku szkolnym zajęli IV miejsce w finale Mistrzostw Miasta Włocławka. (opiekun: T. Ulanowski) Sukces odniosły dziewczęta. Para Ola Borkowska i Lena Zakrzewska zajęły II miejsce natomiast dziewczęta z klas pierwszych: Justyna Sulikowska i Martyna Porosa zajęły IV miejsce. (opiekun: Joanna Chęś i Wanda Wawrzyniak)

{joomplucat:8 limit=100|columns=4}

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Maj 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

 

srebrne liceum
 
bip
 
biblioteka
Biblioteka

 

Hymn szkoły

 

 

Deklaracja dostępności

 

pl pl pl