tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA NAUCZYCIELA

Harmonogram Konsultacji

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

nauczyciel dzień tygodnia godzina przedmiot
Adamczewska Marzena poniedziałek 10.25 - 11.00 język polski
Andler Agnieszka środa 10.40 - 11.25 język polski
Bordon Emilia piątek 11.35 - 12.00 język polski
Chęś Joanna środa 10.40 - 11.25

wychowanie fizyczne

Czajkowska Grażyna piątek 12.30 - 13.15

biologi, przyroda

Duszeński Dariusz poniedziałek 11.35 - 12.20

religia

Frontczak Joanna wtorek 8.50 - 9.35 wychowanie fizyczne
Jaskólska Małgorzata czwartek 9.40 - 10.25 chemia
Kijewska Joanna wtorek 8.50 - 9.35 język angielski
Kłobukowski Miłosz czwartek 11.35 - 12.20 język polski, wiedza o kulturze
Kołosowska Agnieszka piątek 10.40 - 11.25 historia, wiedza o społeczeństwie
Kosińska Iwona codziennie w godzinach pracy bibliotekarz
Kucharska Bernadetta środa 9.45 - 10.25 język angielski
Król Agnieszka czwartek 9.45 - 10.25 matematyka
Krzemińska Katarzyna czwartek 10.50 - 11.35 język niemiecki
Kwiatkowska Aleksandra piątek 9.40 -10.25 geografia
Lewiński Radosław    

wychowanie fizyczne

edukacja dla bezpieczeństwa

Lichman Monika piątek 7.20 - 8.00 historia, wiedza o społeczeństwie
Łoboda Dariusz czwartek 8.50 - 9.30 język francuski i język hiszpański
Michalska Ilona poniedziałek 9.40 - 10.25 biologia
Milewska Ewa czwartek 10.40 - 11.25 język angielski
Młynarczyk-Kowalec Dorota środa 12.00 - 12.30 język niemiecki
Modeńska Agnieszka wtorek 10.40 - 11.25 język angielski
Mróz Monika wtorek

10.40 - 11.25

język angielski
Mularska – Henszel Beata środa 12.30 - 13.15 geografia, podstawy przedsiębiorczości
Nowak Ewa wtorek 10.40 - 11.25 pedagog specjalny
Nieznańska Elizawieta piątek 12.00 - 12.30 język rosyjski
Orlikowska Renata czwartek 10.00 - 10.45 pedagog
Perlikowska Anita środa 14.05 - 14.50 język włoski
Rosińska Teresa codziennie w godzinach pracy bibliotekarz
Rutkowska Krystyna wtorek 8.50 - 9.30 matematyka
Sławiński  Łukasz czwartek 10.40 - 11.25 religia
Siedlecka Stefan środa 10.40 - 11.25 chemia
Siurdyga Stanisław czwartek 12.30 - 13.15 religia
Stasiak Barbara poniedziałek 14.30 - 15.10 historia
Szarfemberg Tomasz     język angielski
Szarzyńska Stefania poniedziałek 9.40 - 10.25 język francuski
Szczepański Marian w czasie prób chóru chór
Tomczak Dorota wtorek 10.40 - 11.25 matematyka
Trzmielewska Emilia wtorek 9.40 - 10.25 język angielski
Ulanowski Tomasz piatek 10.30 - 11.25 wychowanie fizyczne
Urbaczewska Marzanna piątek 8.50 - 9.30 matematyka
Wachowicz Wioletta środa 11.35 - 12.20 informatyka
Wasilewicz Grzegorz     fizyka
Wiśniewski Bartłomiej piątek 9.40 - 10.25 wychowanie fizyczne
Wrzecionkowski Ireneusz wtorek 10.40 - 11.25 język angielski

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl