tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA UCZNIA

Zastępstwa

Plan zastępstw nr 42,   15.11.2018 r. (czwartek) : p. T. Ulanowski; godz. 9.00 – 10.00 – aula konkurs Juvenes Translatores – opieka p. J. Kijewska; p. I. Wrzecionkowski; 10.25 - klasy III wychodzą pod opieką nauczycieli na spektaklu w CK Browar B - 3a – opieka p. K. Rutkowska, 3b – opieka p. S. Siedlecki , 3c – opieka p. B. Adamczewska, 3d – opieka p. E. Bordon, 3e – opieka – p. M. Lichman, 3f – opieka p. T. Rosińska, 3g – opieka p. B. Stasiak ( spektakl trwa około 60 minut, klasy wracają do szkoły pod opieką nauczycieli); klasa 2g po 4 lekcji pod opieką p. E. Milewskiej wychodzi do sądu; warsztaty literackie z pracownikiem naukowym UMK w sali 202 - godzina 12.20 –klasa 3f; godzina 13.20 – klasa 3g – opieka p. M. Kłobukowski; klasa 1a pod opieką p. R. Lewińskiego wychodzi do Schroniska dla zwierząt; p. B. Wiśniewski; p. I. Michalska; p. M. Mróz ( 4 lekcja); 3 i 4 lekcja – aula – Olimpiada Wiedzy Teologicznej – opieka - p. D. Duszeński; p. E. Trzmielewska

Lekcja

klasa

Przedmiot

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

Sala

Uwagi

1. i 2.

2g

j. angielski

p. I.Wrzecionkowski

próbna matura                 z historii

---

Z

1. i 2.

2c,e

w-f

p. R. Lewiński

Grupa przychodzi       na 9.35

----

O

1. i 2.

2f

w-f

p. B. Wiśniewski

Grupa przychodzi       na 9.35

----

O

2.

2b

j. angielski

p. J. Kijewska

p. T. Rosińska

biblioteka

O

2.

1d

j. angielski

p. E. Trzmielewska

p. M. Mróz

201

UB

3.

1c

j. angielski

p. J. Kijewska

p. I. Kosińska

biblioteka

O

3.

1d

EdB

p. B. Wiśniewski

p. R. Orlikowska ( WDŻ)

111

O

3.

2b

biologia

p. I. Michalska

o. Ł. Sławiński ( zamiast w 1a )

303

UW

3.

3f

j. angielski

p. I.Wrzecionkowski

p. M. Mróz

201

Z

3.

2c

j. angielski

p. E. Trzmielewska

p. E. Milewska

108

UB

4.

1c

EdB

p. R. Lewiński

p. S. Szarzyńska ( zamiast w 1a )

109

O

4.

2b

biologia

p. I. Michalska

p. A. Modeńska

303

UW

4.

2a

religia

p. D. Duszeński

p. R. Orlikowska

208

O

5.

1b

EdB

p. R. Lewiński

p. K. Rutkowska ( zamiast w 1a )

206

O

5. i 6.

3a

w-f

p. B. Wiśniewski

p. J. Chęś

SG

O

5. i 6.

3d

biologia

p. I. Michalska

Klasa zwolniona         do domu

----

UW

5. i 6.

2a

j. angielski

p. E. Trzmielewska

p. W. Wachowicz

210

UB

6.

1f

WOK

p. M. Kłobukowski

p. T. Rosińska

110

O

7.

2b

j. polski

p. M. Kłobukowski

p. I Kosińska

110

O

7.

3d

w-f

p. T. Ulanowski

p. R. Lewiński

Grupy zwolnione       do domu

---

ZL

O

7.

1a

j. angielski

p. E. Trzmielewska

p. W. Wachowicz

210

UB

7. i 8.

1e,f

w-f

p. B. Wiśniewski

Grupa zwolniona       do domu

----

O

8.

1b

w-f

p. T. Ulanowski

Grupa zwolniona       do domu

---

ZL

8.

1c,d

w-f

p. R. Lewiński

Grupa zwolniona       do domu

----

O

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

                                                             

 

                                                                                      


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

  


 

 

  

  

  

 

 

  

  

 

  

 

  

 

  




 

 

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl